Agervej 8 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Horsens - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Horsens. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Horsens er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, villaen på Agervej 8 og villaen på Frederiksgade 5, st. Begge boliger giver forskellige muligheder for potentielle købere.

Villaen på Agervej 8 er en rummelig bolig på 160 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Ejendommen er sat til salg for 3.295.000 DKK og ligger på en grund på 700 kvadratmeter.

På Frederiksgade 5, st., finder man en større villa med 183 kvadratmeter, hvor pladsen er fordelt på 6 værelser. Boligen har en pris på 2.595.000 DKK og er placeret på en grund på 200 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler