Stillingen som organist ved Tamdrup pastorat er ledig og ønskes besat snarest muligt. Stillingen er på 18 timer ugentligt.
Skal du uddanne fremtidens sygeplejersker sammen med os?
Vi søger vi en bager til vores bageri, der vægter økologi og bæredygtighed højt. Vi har guldmærket i økologi og ønsker forsat at udvikle på denne del, samt den bæredygtige profil.
Eleverne i 8.Y mangler en dansklærer, som brænder for at lave god og motiverende undervisning. Udover dansk i 8. klasse, mangler vi også en, som kan læse timer i DSA, kristendom og historie samt billedkunst på 4.-5. årgang.
Er du fleksibel og en stabil chauffør med sans for god service – både overfor kolleger og kunder? Og har du lyst til at være en del af et velfungerende kørselsteam på 12 chauffører i Daka ReFood? Vi søger lige nu to nye kolleger. Måske er det dig?
Nye kolleger søges.
Da vores nuværende Teamleder har fået andre opgaver i organisationen, søger vi hans afløser.
Vi mangler kollegaer –
Har du en god portion praktisk og teknisk snilde og vil du være med til at sikre, at Jørgensens Hotel i Horsens altid fremstår funktionelt og præsentabelt? Så er du måske vores nye ejendomstekniker!
sakurasushibar søger en kok på fuldtid Restauran kunder tilbydes sushi og wok retter.
Drømmer du om en arbejdsdag, hvor du er i kontakt med mange forskellige mennesker – både unge og voksne? Kan du lide at have ansvar for dine egne opgaver? Og kunne du tænke dig et job, hvor du både løser opgaver på computeren, i telefonen og ved personlig kontakt med fx elever og lærere?
Smilende, selvstændig og energisk butiksassistent søges til Danmarks største lavprisbyggemarked
UNDA søger opvaskeassistent til weekendarbejde.
Vi søger en køkkenmedhjælper som brænder for at levere en god oplevelse til gæsterne, og som nyder at være en del af et godt team.
Drømmer du om at blive en del af et fællesskab i et velfungerede tværfagligt miljø, så grib chancen her.